Interaktyvūs edukaciniai užsiėmimai

Muziejaus lankytojai gali užsisakyti interaktyvius edukacinius užsiėmimus:

JANINOS MONKUTĖS-MARKS GRAFIKA – LINOLEUMO RAIŽINYS

Janinos Monkutės-Marks grafikos darbų pristatymas ir aptarimas. Supažindinsime su linoleumo raižinio technika ir jos galimybėmis. Praktinio užsiėmimo metu programos dalyviai pabandys paraižyti linoleumą, atsispaus savo raižinius arba pasirinktus Janinos Monkutės-Marks linoleumo raižinius, kuriuos jiems dovanos muziejus.

Edukacinio užsiėmimo kaina vienam asmeniui 4,00 Eur.

 JANINOS MONKUTĖS-MARKS TAPYBA – POP MENAS

Janinos Monkutės-Marks tapybos darbų pristatymas ir aptarimas, didžiausią dėmesį skiriant pop meno laikotarpiui. Praktinio užsiėmimo metu dalyviai kurs koliažus iš popieiriaus, kuriuos galės pasiimti prisiminimui.

Edukacinio užsiėmimo kaina vienam asmeniui 3,00 Eur.

JANINOS MONKUTĖS-MARKS TEKSTILĖ – RANKŲ DARBO GOBELENAI

Janinos Monkutės-Marks tekstilės kūrybos pristatymas ir aptarimas. Supažindinimas su gobeleno audimo technika ir galimybėmis. Kiekvienas dalyvis galės išmėginti savo jėgas audžiant bendrą gobeleną ant unikalių Janinos Monkutei-Marks vertikalių audimo staklių.

Edukacinio užsiėmimo kaina vienam asmeniui 3,00 Eur.

Užsiėmimų trukmė nuo 1 val.

Muziejaus lankytojai papildomai gali užsisakyti interaktyvius muziejaus edukacinius užsiėmimus:

Fraktalų piešimas. Užsiėmimo dalyviai susipažins su fraktalų piešimo taisyklėmis ir pabandys išlaisvintomis mintimis sukurti unikalų piešinį. Edukacinio užsiėmimo kaina vienam asmeniui 3,00 Eur.

Tapyba ant vandens. Užsiėmimo dalyviai susipažins su tapybos ant vandens technika ir jos galimybėmis. Praktinio užsiėmimo metu dalyviai pabandys tapyti ant vandens, o sukurtus piešinius galės pasiimti prisiminimui. Edukacinio užsiėmimo kaina vienam asmeniui 4,00 Eur.

Piešimas spalvotu smėliu. Užsiėmimo dalyviai susipažins su spalvoto smėlio paveikslų kūrimo subtilybės ir susikurs individualius paveikslus, kuriuos galės pasiimti prisiminimui. Edukacinio užsiėmimo kaina vienam asmeniui 4,00 Eur. 

Užsiėmimų trukmė nuo 1 val.

Informacija apie ekskursijas ir edukacinius užsiėmimus teikiama tel. +370 347 57398 ir el. paštu galerija@jmm-muziejus.lt