Interaktyvūs edukaciniai užsiėmimai

Muziejaus lankytojai gali užsisakyti edukacinius užsiėmimus:

GRAFIKOS MENO PASLAPTYS JANINOS MONKUTĖS-MARKS MUZIEJUJE  

Janinos Monkutės-Marks grafikos darbų pristatymas ir aptarimas. Supažindinsime su linoleumo raižinio technika ir jos galimybėmis. Praktinio užsiėmimo metu programos dalyviai raižys linoleumą ir susikurs jų atspaudus. Esant poreikiui, bus suteikta galimybė susikurti Janinos Monkutės-Marks linoleumo raižinių atspaudus. Programos metu susikurtus darbelius dalyviai pasiima su savimi. 

Edukacinio užsiėmimo kaina vienam asmeniui 4,00 Eur. 

 JANINOS MONKUTĖS-MARKS TAPYBA – POP MENAS

Janinos Monkutės-Marks tapybos darbų pristatymas ir aptarimas, didžiausią dėmesį skiriant pop meno laikotarpiui. Praktinio užsiėmimo metu dalyviai kurs koliažus iš popieiriaus, kuriuos galės pasiimti prisiminimui.

Edukacinio užsiėmimo kaina vienam asmeniui 3,00 Eur.

JANINOS MONKUTĖS-MARKS TEKSTILĖ – RANKŲ DARBO GOBELENAI

Janinos Monkutės-Marks tekstilės kūrybos pristatymas ir aptarimas. Supažindinimas su gobeleno audimo technika ir galimybėmis. Kiekvienas dalyvis galės išmėginti savo jėgas audžiant bendrą gobeleną ant unikalių Janinos Monkutei-Marks vertikalių audimo staklių.

Edukacinio užsiėmimo kaina vienam asmeniui 3,00 Eur.

Užsiėmimų trukmė nuo 1 val.

Muziejaus lankytojai papildomai gali užsisakyti interaktyvius muziejaus edukacinius užsiėmimus:

Kelionė į save per fraktalų piešimą. Užsiėmimo dalyviai susipažins su fraktalų piešimo taisyklėmis ir pabandys išlaisvintomis mintimis sukurti unikalų piešinį. Edukacinio užsiėmimo kaina vienam asmeniui 3,00 Eur.

Tapyba ant vandens. Užsiėmimo dalyviai susipažins su tapybos ant vandens technika ir jos galimybėmis. Praktinio užsiėmimo metu dalyviai pabandys tapyti ant vandens, o sukurtus piešinius galės pasiimti prisiminimui. Edukacinio užsiėmimo kaina vienam asmeniui 4,00 Eur.

Piešimas spalvotu smėliu. Užsiėmimo dalyviai susipažins su spalvoto smėlio paveikslų kūrimo subtilybėmiss ir susikurs individualius paveikslus, kuriuos galės pasiimti prisiminimui. Edukacinio užsiėmimo kaina vienam asmeniui 4,00 Eur. 

Užsiėmimų trukmė nuo 1 val.

NAUJIENA!
Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programa „GRAFIKOS MENO PASLAPTYS“.

Programa sukurta siekiant organizuoti turiningą suaugusiųjų laisvalaikį, pasitelkiant meninio ugdymo metodus. Dalyviai meniškoje muziejaus aplinkoje turės galimybę atsiriboti nuo kasdienių darbų ir rūpesčių, pasiners į kūrybos pasaulį. Per 12-16 akademinių valandų kursą dalyviai bus supažindinti su įvairiomis grafikos meno technikomis ir žymesniais menininkais – grafikos meno puoselėtojais. Praktinių užsiėmimų metu bus įgyvendintos 2-3 pagal programos dalyvių poreikius pritaikytos grafikos technikos. 2018 m. spalio-lapkričio mėn. programos metu planuojama įgyvendinti iškiliaspaudę – linoleumo raižinių atspaudus, giliaspaudę – organinio stiklo raižinių atspaudus ir trafaretinę grafiką – šilkografiją. Mokymų dalyvių skaičius ribotas. Sudaromos iki 15 asmenų grupės.  Būtina registracija.

Informacija apie ekskursijas ir edukacinius užsiėmimus teikiama tel. +370 347 57398 ir el. paštu galerija@jmm-muziejus.lt