Loading Events

Events List Navigation

Pilietinio ir tautinio ugdymo projektas „Liaudies meno atspindžiai Janinos Monkutės-Marks kūryboje ir šiuolaikiniame mene“

2008 kovo 1 @ 10:00 - 2008 gruodžio 31 @ 17:00
Projekto tikslas sukurti ilgalaikę muziejaus edukacinę programą, kuri pagelbėtų mokyklų dailės mokytojams plačiau supažindinti moksleivius su Janinos kūryba. Projekte dalyvavo 27 Kėdainių dailės mokyklos moksleiviai ir Akademijos vidurinės mokyklos moksleiviai. Projektas buvo pradėtas įgyvendinti dar gegužę, kai moksleiviams buvo skaitomos paskaitos. Birželį Šeteniuose, Č. Milošo gimtinėje, buvo surengta 2-jų dienų kūrybinė stovykla. Čia supažindinta su grafika - lino raižiniu, šiuolaikine tekstile, klasikiniu gobelenu, žemės menu. Dėstė Akademijos mokyklos dailės mokytoja A. Žemaitienė, Dailės mokyklos mokytojai V. Pliuškys ir E. Venclovienė… Skaityti daugiau »

Europos Muziejų Naktis „TARP ŽEMĖS IR DANGAUS“

2008 gegužės 17 @ 19:00 - 23:00
Šiais metais buvo organizuojama jau ketvirtoji Europos muziejų naktis, kurioje sudalyvavo 2200 muziejų Prancūzijoje ir 39 Europos šalyse.Janinos Monkutės-Marks muziejuje vykusio renginio temą padiktavo skirtingų erdvių santykis: žemės ir dangaus erdvių kitimas – tai perėjimas iš vienos būsenos į kitą, iš būsenos kuomet esi “įsižeminęs“ į būseną kuomet esi “skrajojantis“.Menininkai buvo kviečiami būti ne tik stebėtojais ir analitikais, bet kartu ir kurti žaidimą ir būti jo dalyviais. Buvo susidurta ne tik su realybe, bet ir patirta dangaus aukščio ir svajonių… Skaityti daugiau »
+ Export Events