Loading Events

Events List Navigation

Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo veiklos projektas „MUZIEJUS JAUNIMUI – MENO TVIRTOVĖ““

2014 balandžio 15 @ 08:00 - 2014 birželio 30 @ 17:00
Kai rašėme projektą į Kėdainių rajono savivaldybę, pagrindinis mūsų tikslas buvo surengti jaunimui patrauklią, nepakartojamą Europos muziejų naktį. Tiksliau, kad pats jaunimas savo iniciatyva prisidėtų prie šios nakties rengimo ir įgyvendinimo. Ir mūsų lūkesčiai pasitvirtino, drauge mes surengėme įspūdingą renginį.Projektą rėmė Kėdainių rajono savivaldybė.Projekto eiga:Gegužės 29 d. - Kino vakaras ir projekto paroda: Skaityti daugiau »

Europos Muziejų Naktis „KALEIDOSKOPAS“

2014 gegužės 17 @ 18:00 - 23:00
Jau devintąjį kartą Janinos Monkutės-Marks muziejus-galerija dalyvavo Tarptautinės Europos Muziejų nakties projekte ir rengė nepaprastą meninį renginį Janinos Monkutės-Marks muziejuje-galerijoje ir muziejaus parke.RENGINYS NEMOKAMASPROGRAMA:18:00 – 22:00Muziejaus parodų lankymas.Meninės dirbtuvės, akcijos ir instaliacijos:„Kaleidoskopas“„Keramika“„Diena – naktis“„Kaitai“„Pynimas iš...“„Broškės“„Mozaika“„Pasaulis X“„# SELFIE“ „Grožio salonas“Akcija „Avangardinė tapyba“Žaidimas „Žolės twisteris“Ekspozicija lauke: Meninių dirbtuvių kūrinių ekspozicija.19:00 Teatras: Kėdainių kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro studija „Polėkis“. Spektaklis visai šeimai „Vėjų miesto pasakos“ (pagal G. Adomaitytės pasaką 2013 m.) rež. Genovaitė Gustytė Šaučiūnienė.20:00Šokiai:Kėdainių šviesiosios gimnazijos „Šokio studija“, vad. Daiva… Skaityti daugiau »

Edukacinis renginys „Amerikietiško ir lietuviško kino spalvos“ 1 dalis

2014 rugsėjo 25 @ 15:00 - 17:00
Rugsėjo 25 d. 15 val. Janinos Monkutės-Marks muziejuje-galerijoje vyko edukacinis renginys ir susitikimas su Vytauto Didžiojo universiteto dėstytoju, daugiau nei 10 m. Holivude dirbusiu scenaristu ir aktoriumi Jaq Greenspon. Svečias ne tik papasakojo apie JAV kino istoriją, pristatė pirmąsias Holivudo kino žvaigždes, pasidalino patirtimi, bet ir pravedė kūrybines scenarijų rašymo dirbtuves. Renginyje dalyvavo ne tik Kėdainių m. "Atžalyno" ir Šviesiosios gimnazijų moksleiviai, muziejaus savanoriai ir nariai, bet ir miesto bendruomenė.Šis renginys yra projekto "Amerikos spalvos vidurio Lietuvoje" dalis. Projektą remia Amerikos ambasada… Skaityti daugiau »

Edukacinis renginys „Amerikietiško ir lietuviško kino spalvos“ 2 dalis

2014 spalio 1 @ 16:00 - 18:00
Spalio 1 d., 16 val. Janinos Monkutės-Marks muziejus-galerija pakvietė į edukacinį renginį – susitikimą su jaunuoju lietuvių animatoriumi, lektoriumi Meinardu Valkevičiumi. Jo metu menininkas ne tik pristatė animacijos žanrą, jo atsiradimo istoriją, žymiausius užsienio ir Lietuvos kūrėjus, bet, taipogi, papasakojo apie animatoriaus darbo užkulisius bei ypatumus, parodė savo kurtus animacinius filmus.Šis renginys yra Janinos Monkutės-Marks muziejaus vykdomo projekto „Amerikos spalvos vidurio Lietuvoje“ dalis.Renginys nemokamas.   Skaityti daugiau »

Edukacinis renginys „Amerikietiškos mados atspindžiai“

2014 spalio 22 @ 15:00 - 17:00
Spalio 22 d., 15 val. Janinos Monkutės-Marks muziejus-galerija pakvietė į edukacinį renginį – susitikimą su dizainere Jolanta Talaikyte. Jo metu menininkė pristatė Amerikos mados istoriją ir žymiausius dizainerius. Užsiėmimo metu renginio dalyviai buvo įtraukti į menines dirbtuves, kurių metu buvo supažindinti su mada ir dizainu, kurdami savo paties dizainus.Šis renginys yra Janinos Monkutės-Marks muziejaus vykdomo projekto „Amerikos spalvos vidurio Lietuvoje“ dalis. Skaityti daugiau »

DĖMESIO – KŪRYBINIS KONKURSAS MOKSLEIVIAMS

2014 spalio 28 @ 08:00 - 2014 lapkričio 15 @ 17:00
Janinos Monkutės-Marks muziejus vykdo projektą, organizuotą Amerikos ambasados Lietuvoje, pavadinimu „Amerikos spalvos vidurio Lietuvoje“. Projekto tikslas- pristatyti spalvingąją Ameriką per toleranciją skirtingoms kultūroms ir meno sritims.Kūrybinis konkursas. Kūrybiniame konkurse kviečiame dalyvauti moksleivius iš visų Kėdainių rajono mokyklų. Konkurso tema Indėnų ir Amišų bendruomenių menų interpretacijos. Moksleivių sukurti darbai, įtakoti šių kultūrų autentiškumu ir spalvinėmis gamomis, bus eksponuojami Janinos Monkutės-Marks muziejuje-galerijoje, gražiausių kūrinių autoriai bus apdovanojami vertingais prizais. Vėliau paroda bus eksponuojama kitose Kėdainių miesto organizacijose, o galiausiai, užmezgus bendradarbiavimo ryšius,… Skaityti daugiau »

Edukacinis renginys „Modernaus skrebinimo kūrybinės dirbtuvės“

2014 lapkričio 6 @ 16:00 - 18:00
Lapkričio 6 d. 16 val.  Janinos Monkutės-Marks muziejuje-galerijoje vyko edukacinis renginys „Modernaus skrebinimo kūrybinės dirbtuvės“. Dirbtuves pravedė menininkė Ernesta Liužinienė iš "Švenčių sala". Renginio metu ji dalyvius supažindino ir su Amerikoje atgimusio bei praeityje buvusio labai populiaraus skriabinimo istorija.Šis renginys yra Janinos Monkutės-Marks muziejaus vykdomo projekto „Amerikos spalvos vidurio Lietuvoje“ dalis. Skaityti daugiau »

Paroda „Amerikos spalvos vidurio Lietuvoje“

2014 lapkričio 26 @ 10:00 - 2014 gruodžio 10 @ 18:00
Janinos Monkutės-Marks muziejus vykdo projektą, remiamą Amerikos ambasados Lietuvoje, pavadinimu „Amerikos spalvos vidurio Lietuvoje“. Projekto tikslas - pristatyti spalvingąją Ameriką per toleranciją skirtingoms kultūroms ir meno sritims.Buvo organizuotas kūrybinis konkursas, kuriame kvietėme dalyvauti moksleivius iš visų Kėdainių rajono mokyklų. Konkurso tema Indėnų ir Amišų bendruomenių menų interpretacijos. Moksleivių sukurti darbai, įtakoti šių kultūrų autentiškumu ir spalvinėmis gamomis, eksponuojami parodoje Janinos Monkutės-Marks muziejuje-galerijoje, gražiausių kūrinių autoriai buvo apdovanojami vertingais prizais 2014 m. gruodžio 5 d. 17 val. Vėliau paroda bus eksponuojama… Skaityti daugiau »
+ Export Events