Loading Events

Events List Navigation

Kėdainių rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos „Grafikos meno paslaptys Janinos Monkutės-Marks muziejuje“ Grafikos paroda „PASLAPTYS“

2018 sausio 11 @ 17:00 - 2018 kovo 7 @ 17:00
Parodos vieta: Kėdainių kultūros centras, J. Basanavičiaus g. 24Kėdainių rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos „Grafikos meno paslaptys Janinos Monkutės-Marks muziejuje“Grafikos paroda „PASLAPTYS“ Apibūdinant žodžio „paslaptis“ terminą – vienas iš apibrėžimų kalba, kad tai nesuprantamas, neištirtas dalykas. Ir iš tiesų vario graviūra, ofortas, sausoji adata, akvatinta, minkštasis lakas, mecotinta, litografija, šilkografija, reljefinė spauda, išilginio medžio raižinys, skersinio medžio raižinys ar linoraižinys tikrai nestebina ir yra visiškai natūraliai suprantami terminai grafikos specialybės menininkams. Tačiau daugumai su šiomis technikomis nesusidūrusių… Skaityti daugiau »

Kėdainių rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos „Grafikos meno paslaptys Janinos Monkutės-Marks muziejuje“ Grafikos paroda „PASLAPTYS“

2018 kovo 9 @ 08:00 - 2018 balandžio 9 @ 00:00
Parodos vieta: Kėdainių švietimo pagalbos tarnyba, Josvainių g. 40, KėdainiaiKėdainių rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos „Grafikos meno paslaptys Janinos Monkutės-Marks muziejuje“Grafikos paroda „PASLAPTYS“ Apibūdinant žodžio „paslaptis“ terminą – vienas iš apibrėžimų kalba, kad tai nesuprantamas, neištirtas dalykas. Ir iš tiesų vario graviūra, ofortas, sausoji adata, akvatinta, minkštasis lakas, mecotinta, litografija, šilkografija, reljefinė spauda, išilginio medžio raižinys, skersinio medžio raižinys ar linoraižinys tikrai nestebina ir yra visiškai natūraliai suprantami terminai grafikos specialybės menininkams. Tačiau daugumai su šiomis technikomis nesusidūrusių… Skaityti daugiau »

2 % pajamų mokesčio parama muziejui

2018 kovo 27 @ 08:00 - 2018 gegužės 2 @ 17:00
 Džiaugiamės Jūsų dalyvavimu Janinos Monkutės-Marks muziejaus gyvenime lankant parodas ir renginius. Dėkojame už finansinę paramą, kuri buvo tikslingai panaudota muziejaus renginių ir parodų organizavime. Vertindami Jūsų geranoriškumą ir supratingumą šiais metais vėl prašome skirti 2 proc. GPM Janinos Monkutės-Marks muziejui-galerijai. Įmonės kodas: 110078272,  VŠĮ Janinos Monkutės-Marks muziejus  Skaityti daugiau »

KŪRYBINIŲ ŽIBINTŲ KONKURSAS

2018 gegužės 3 @ 08:00 - 2018 gegužės 19 @ 18:00
Kurkite meniškus rankų darbo žibintus iš įvairių tradicinių ir netradicinių medžiagų ir atsineškite juos gegužės 19 d.  į Tarptautinės Europos muziejų nakties renginį „ATGAL Į ATEITĮ“ Janinos Monkutės-Marks muziejuje-galerijoje.Renginys vyks nuo 18 iki 22 val. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti jau temstant renginio uždarymo metu.Dalyvių amžius neribojamas.Informacija teikiama: +370 347 57398; galerija@jmm-muziejus.ltJaninos Monkutės-Marks muziejue-galerija, J. Basanavičiaus g. 45, Kėdainiai Skaityti daugiau »

TARPTAUTINĖ EUROPOS MUZIEJŲ NAKTIS „ATGAL Į ATEITĮ“

2018 gegužės 19 @ 18:00 - 22:00
Janinos Monkutės-Marks muziejus-galerijaTarptautinė Europos muziejų naktis„ATGAL Į ATEITĮ“PROGRAMA18:00 – 22:00Nemokamas Janinos Monkutės-Marks muziejaus-galerijos parodų lankymas: Julius Urbanavičius – tapybos ir medžio skulptūrų paroda „ILIUSTRACIJOS...“, Leokadija Norbutienė-Mockienė – Kūrybos paroda „MISTIKA“, Vytautas Kaupys – grafikos paroda „KĖDAINIAI ANAIS LAIKAIS“ ir Janinos Monkutės-Marks kūrybos paroda.Meninės - edukacinės dirbtuvėlės, akcijos ir žaidimai: Tapyba tamsoje. Batika. Siuvyklėlė. Origami. Pynių kraitė – Aukštaitija. Gėlių pieva. Žiūronai. Vėliavėlių dirbtuvėlė. Žibintų dirbtuvėlė. Improvizacinė tapyba. Garsas elektronikoje. Edukacinės dirbtuvės „Lietuva – mano veidas“. Magiška „Feel the light“ fotostudija. Žaidimai.Kėdainių… Skaityti daugiau »

Vaikų kūrybinė vasaros dienos stovykla „PAGAUK MŪZĄ“

2018 liepos 9 @ 10:00 - 2018 liepos 20 @ 17:00
Kvietėme 9-15 metų vaikus prasmingai praleisti laisvalaikį Janinos Monkutės-Marks muziejaus organizuojamoje kūrybinėje vasaros dienos stovykloje „PAGAUK MŪZĄ“. Liepos 9-13 dienomis stovykla vyko vaikams nuo 9 iki 11 metų amžiaus.Liepos 16-20 dienomis stovykla vyko jaunimui nuo 12 iki 15 metų amžiaus. Kiekviena diena buvo skirta naujoms veikloms – naujoms patirtims: dalyvių laukė eksperimentai, meniniai netikėtumai, nauji atradimai, diskusijos, žaidimai – ir visa tai ugdė stovyklos dalyvių kūrybiškumą.Stovykla vyko kasdien nuo 10.00 iki 15.00 val.PROGRAMA1. Tapybos diena (tradicinė ir netradicinė tapyba)2.Tūrinių objektų diena (skulptūriniai objektai)3. Tekstilės diena (batikos… Skaityti daugiau »

Jaunas – jaunam: tekstilė ateičiai

2018 gruodžio 15 @ 13:00 - 2019 sausio 5 @ 13:00
JAUNAS – JAUNAM: TEKSTILĖ ATEIČIAIVilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto tekstilės katedros vykdomas projektas inicijuoja jaunųjų tekstilės menininkių veiklą, kuri padeda suprasti, atrasti ir permąstyti šiuolaikinės tekstilės kaip kūrybinės medijos galimybes.Ekspozicinėje erdvėje esantys keturių jaunųjų menininkių – Astos Fedaravičiūtės-Jasiūnės, Giedrės Antanavičienės, Liucijos Kostivos ir Donatos Jutkienės –  kūriniai atskleidžia neišsemiamas šiuolaikinės tekstilės galimybes. Skirtinguose menininkių kūriniuose atsiskleidžia ne tik atrastos autorinės technikos, tačiau ir tapatybės klausimas, personalinės patirtys, kurie tampa universalūs ir yra aktualūs šiandien.Asta Fedaravičiūtė-Jasiūnė – menininkė, tekstilininkė, parodų ir… Skaityti daugiau »
+ Export Events