Loading Events

Events List Navigation

Kėdainių rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos „Grafikos meno paslaptys Janinos Monkutės-Marks muziejuje“ Grafikos paroda „PASLAPTYS“

kovo 9 @ 08:00 - balandžio 9 @ 00:00
Parodos vieta: Kėdainių švietimo pagalbos tarnyba, Josvainių g. 40, KėdainiaiKėdainių rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos „Grafikos meno paslaptys Janinos Monkutės-Marks muziejuje“Grafikos paroda „PASLAPTYS“ Apibūdinant žodžio „paslaptis“ terminą – vienas iš apibrėžimų kalba, kad tai nesuprantamas, neištirtas dalykas. Ir iš tiesų vario graviūra, ofortas, sausoji adata, akvatinta, minkštasis lakas, mecotinta, litografija, šilkografija, reljefinė spauda, išilginio medžio raižinys, skersinio medžio raižinys ar linoraižinys tikrai nestebina ir yra visiškai natūraliai suprantami terminai grafikos specialybės menininkams. Tačiau daugumai su šiomis technikomis nesusidūrusių… Skaityti daugiau »

Lietuvos karikatūrų paroda „Apie ŠĮ, apie BEI, apie TĄ“

kovo 16 @ 17:00 - balandžio 21 @ 17:00
Karikatūra – grafikos žanras, satyrinis arba humoristinis piešinys, išjuokiantis arba pašiepiantis žmogaus ar visuomenės ydas. Kaip literatūros žanrui, būdinga metaforiška, hiperbolizuota, alegoriška, groteskiška kalba, netikėti sugretinimai, šaržo elementai.Parodoje Janinos Monkutės-Marks muziejuje-galerijoje pristatomos karikatūros apie informacinį karą bei antialkoholine tematika. Karikatūras parodai atrinko Jonas Varnas ir Jonas Lenkutis. Šių kūrėjų darbai taip pat eksponuojami galerijos salėse.„Humor militaris informacinio karo fronte“2016 metais Krašto apsaugos ministerija pakvietė dailininkus pasidomėti aktualiomis šalies saugumo, karinėmis, informacinių grėsmių temomis ir per humoristinį žanrą jas patraukliai pateikti… Skaityti daugiau »
+ Export Events